Jauno ķīmiķu skola

Cienījamie vecāki!

Vēl nebijusi iespēja jūsu bērna izaugsmei un stabilai nākotnei!

Izmantojiet iespēju – saistiet sava bērna nākotni ar ķīmijas zinātni!

Piepildiet bērna sapni!

1969.gadā Daugavpils 3.vidusskolā tika atvērtas ķīmijas klases un, atjaunojot vecās tradīcijas, Daugavpils 3.vidusskolas paspārnē ir izveidota Jauno ķīmiķu skola.

JaunoKimikuSkola

Jau izsenis ķīmija ir bijusi mūsu skolas sirdī, tāpēc ar lepnumu varam paziņot, ka Jauno ķīmiķu skola uzsāk individuālās klātienes nodarbības 2021.gada 25.oktobrī, skolas 31.kabinetā. Šī semestra laikā piedāvājam nodarbības 8.-9.klašu skolēniem, kā arī tiem jauniešiem, kas mācās 7.klasē, bet pastiprināti interesējas par ķīmijas pasauli. Arī vidusskolēniem tiks nodrošināta iespēja apgūt ķīmiju padziļināti, un grupa 10.-12.klašu skolēniem arī sāks savu darbību no 25.oktobra.

Jauno ķīmiķu skolas nodarbības vadīs Daugavpils 3.vidusskolas ķīmijas skolotāji Jānis Kārkliņš un Armands Maļeckis – doktorantūrā studējoši pedagogi ar pieredzi pētniecībā. Aktīvu darbību Jauno ķīmiķu skolā veiks arī 12.b klases skolēns Evans Griškjāns – 2.vietas ieguvējs valsts olimpiādē ķīmijā, zinātniski pētniecisko darbu ķīmijā autors un valsts līmeņa ZPD konferenču godalgoto vietu ieguvējs, Starptautiskās Meme ķīmijas olimpiādes līdzautors un organizators, kurš veic savus pētījumus Daugavpils Universitātes Organiskās sintēzes zinātniskajā laboratorijā. Profesionāļu vadībā notiks nodarbības, kas veicinās ķīmijas padziļinātu apguvi un attīstīs pētnieciskās prasmes šajā jomā. Darbība Jauno ķīmiķu skolā dos “drošības spilvenu” – pamatskolēnam ar pārliecību par savām spējām uzsākt mācības vidusskolā, izvēloties izglītības programmu ar, piemēram, medicīnas novirzienu, savukārt vidusskolēns būs spējīgs veiksmīgi nokārtot valsts centralizēto eksāmenu ķīmijā, pozitīvi raugoties augstākās izglītības virzienā.

               Ja esi aktīvs, zinātkārs skolēns un vēlies saistīt savu nākotnes profesiju ar ķīmiju, Jauno ķīmiķu skola gaida tevi! Daugavpils 3.vidusskola aicina katru pilsētas skolēnu – ķīmijas entuziastu – pievienoties Jauno ķīmiķu skolas nodarbībām. Pieteikties var pa tālruni 65421923, nosaucot vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Nodarbību vadītāji sazināsies ar tevi, sniegs visu nepieciešamo informāciju un atbildēs uz jautājumiem!

Informējam, ka ārkārtējās situācijas laikā notiks tikai individuālās nodarbības!

 
Daugavpils 3. vidusskola