Labie darbi par prieku sev un citiem

Visā Latvijā no 4. līdz 10.oktobrim norisinās akcija “Labo darbu nedēļa 2021”.

“Labo darbu nedēļa” ir laiks, kad aicinām palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus.

Šogad 5.c klase piedalījās akcijā, lai palīdzētu dzīvnieku patversmei „Otrā māja”, kas atrodas Demenes pagastā.

LabieDarbi_1

Patversmi “Otrā māja” ir dibinājusi nevalstiskā organizācija – biedrība “Otrā māja dzīvniekiem”. Dzīvnieku patversmes “Otrā māja” darbība var notikt, pateicoties сītīgam brīvprātīgo darbam un līdzcilvēku atbalstam. Skolēni sarūpēja gan barību, gan mantas, kuras nepieciešamas dzīvniekiem patversmē (https://otramaja.lv/mantas-un-preces/?lang=lv ).

Ar pedagoģes karjeras konsultantes Natālijas Plotņikovas palīdzību klases stundas laikā notika tiešsaistes tikšanās ar patversmes pārstāvi Danu, kura pastāstīja par patversmes darbību, kādi dzīvnieki un kā dzīvo patversmē, cik kaķu un suņu tagad tajā atrodas. Skolēni uzdeva daudz jautājumu, uz kuriem Dana labprāt atbildēja.

LabieDarbi_2

Skolēni bija ļoti lepni, ka varēja palīdzēt un paveikt labus darbus, jo “Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu”! (http://labodarbunedela.palidzesim.lv/)

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

5.c klases skolēni un

klases audzinātāja

Karina Truskovska

 
Daugavpils 3. vidusskola