Mūsu skolēnu izcilie panākumi krievu valodā un literatūrā

Šogad notika 33.atklātā krievu valodas un literatūras olimpiāde 8.-12.klašu skolēniem, kurā mūsu audzēkņi ir kļuvuši par laureātiem: 12.b klases skolniece Aurēlija Pastare ieguva 2.vietu (skolotāja Marija Žilinska), 11.a klases skolniece Sabīna Miļiviča (skolotāja Marija Žilinska) un 9.a klases skolniece Diāna Grizāne (skolotāja Gaļina Čekane) ieguva Atzinības.

Pēc valsts olimpiādes notika starptautiskā krievu valodas olimpiāde, kuru organizēja A.Puškina Institūts. Skolēniem tika piedāvāta iespēja parādīt savas zināšanas dzimtajā valodā un literatūrā divās kārtās. Mūsu skolniece Aurēlija Pastare izturēja abas kārtas, bija saraksta augšgalā, parādīja izcilas zināšanas gan rakstiski, gan retorikā. Mēs tikko saņēmām olimpiādes rezultātus: skolniece ieguva 1.vietu! Mēs esam patiesi lepni par skolnieces un viņas skolotājas sasniegumiem un apsveicam Aurēliju un M.Žilinsku!

 
Daugavpils 3. vidusskola