Deja – lielisks veids, kā aizmirsties no ikdienas un gūt pozitīvas emocijas!

Dejošana, kā visiem zināms, ir fiziska aktivitāte, kas uzlabo izturību, kustību koordināciju un muskuļu tonusu. Bet tas nav vienīgais ieguvums, ko dejotāji saņem no šīs aktivitātes – daudzi cilvēki, kas apmeklē deju kursus, privātas deju nodarbības vai vienkārši velta savu brīvo laiku dažādu deju izbaudīšanai, ir izteikušies arī par vairākiem emocionāliem labumiem: pozitīvs noskaņojums, gandarījums par paveikto un lielāka pārliecība par sevi.

Tieši tāpēc mūsu skolas skolēni sporta stundās apguva gan teorētiskas zināšanas par dejām, ritmiku un valsi, gan arī praktiski demonstrēja savas dejošanas prasmes oriģinālos un radošos video. Neskatoties uz pandēmiju un spēkā esošajiem ierobežojumiem, mums bija iespēja uz īsu brīdi novērst no tā uzmanību un jauki pavadīt laiku kā svaigā gaisā, tā arī mājas apstākļos, filmējot dejošanas video ar radiniekiem, rotaļlietām un pat mājdzīvniekiem! Šī bija ļoti aizraujoša un noderīga aktivitāte, kas radīja daudz smieklu, jaunu dejas kustību un, vissvarīgākais, pozitīvas emocijas ikviena dalībnieka sirdī!

Ir svarīgi atcerēties, ka dejas ir nepieciešamas ikvienam – tās vairo pašapziņu, rada prieku, atbrīvo no stresa un mazina nogurumu, sniedzot lielu enerģijas pieplūdumu.

Pateicamies sporta skolotājam Sergejam Vasiļjevam par izcilu iniciatīvu stundu aizvadīšanai pandēmijas apstākļos, kā arī visiem mūsu skolēniem!


Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

12.b klases skolniece

Aurēlija Pastare

 
Daugavpils 3. vidusskola