Skolēnu erudīcijas konkurss ”Fizmix Eksperiments” ir noslēdzies

AS “Latvenergo” skolēnu erudīcijas konkursu ”FIZMIX Eksperiments” rīko vairāk nekā 25 gadus pēc kārtas. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešos interesi par eksaktajām zinātnēm, dot iespēju parādīt, kā teorētiskās zināšanas izmantot praksē, un ieinteresēt nākotnē izvēlēties inženiertehniskās profesijas, popularizēt enerģētikas nozari.

Mūsu skolas 8.klases skolēni Mihails Ņikitins, Jūlija Pavļukova, Kirils Pavļukovs, Jana Nitiša un   Jegors Šalkovskis, piedaloties konkursā, izcīnīja 2.vietu Latgales reģionā. Diemžēl tikai pirmā vieta ir caurlaide iekļūšanai finālā, tomēr “sudraba” vieta ir ļoti labs rezultāts, jo visu citu komandu sastāvā piedalījās tikai 9.klašu skolēni.

FizMix_1

Konkursa ”Fizmix Eksperiments” organizētājs AS “Latvenergo” un sadarbības partneri sagādājuši komandai balvas – gardus pārsteigumus no konkursa sponsoriem: “Dobeles dzirnavnieka”, „Ādažu kraukšķiem”, „Maxima” un „Cido”.

Mīļš paldies skolas darbiniekiem Mihailam Aleksejevam, Igoram Borisovičam un Intai Koroševskai par palīdzību komandai, veicot eksperimentālus uzdevumus!

FizMix_2

FizMix_3

FizMix_4

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

fizikas skolotāja

Larisa Koroševska

 
Daugavpils 3. vidusskola