Aug jaunie uzņēmēji

Pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” Latgales skolu vidū sevi pieteicis kā interesants, izglītojošs un jauniešiem saistošs notikums.

Š.g. 23. un 30.aprīlī tiešsaistē norisinājās trešais pasākums, kas tika veltīts jauniešu uzņēmējdarbībai un nodarbinātībai. Tā laikā tika izrunāti dažādi jautājumi: kādas ir jauniešu iespējas attīstīt savu biznesu, kas ir SMU, kur saņemt finansiālu atbalstu ideju īstenošanai gan no valsts un pašvaldībām, gan nevalstiskām organizācijām, kādu atbalstu jauniešiem piedāvā Eiropas Savienība, kā arī varēja dzirdēt īstus, pašu jauniešu īstenotus veiksmes stāstus.

Pasākumā jaunieši kopā ar viedokļu līderiem un ekspertiem piedalījās diskusijā, ieguva jaunas zināšanas un pilnveidoja prasmes, kā arī komandās izstrādāja un prezentēja savas idejas reāli īstenojamām aktivitātēm.

No 18 komandu piedāvājumiem žūrija izvēlējās trīs labākās idejas, kuru realizēšanai tām tika piešķirts 500, 300 un 200 EUR liels finansējums. Esam priecīgi paziņot, ka viena no šīm idejām ir mūsu 12.klašu skolēnu – Aurēlijas, Jeļenas, Dmitrija un Samiras izstrādāta un turklāt atzīta par 1.vietas un 500 EUR naudas balvas cienīgu! Paldies skolotājam Naurim Kupcovam par komandas gara stiprināšanu un ideju ģenerēšanas virzīšanu!

 
Daugavpils 3. vidusskola