Lai mīlestības pietiek katru dienu!

Katru gadu 14.februārī visā pasaulē svin Valentīndienu – mīlestības dienu, tomēr pastāstīt svarīgam cilvēkam par savām jūtam var arī citā laikā, to drīkst un vajag vienmēr.

Ja par pandēmijas laiku var teikt ko labu, tad tā noteikti ir iespēja pavadīt visu dienu kopā ar saviem mīļākajiem un tuvākajiem cilvēkiem. Mācoties vai strādājot attālināti, mūsu ikdiena ir sirdsmīļu cilvēku smieklu un glāstu piepildīta, mums katram ir kāds, kurā ieklausāmies un kuru uzklausām.

 

6.klašu skolēni šo dienu padarīja īpašu, origami tehnikā izveidojot sirsniņas, lai izteiktu savas jūtas un iepriecinātu tuviniekus. 7.klašu skolēni kļuva par šefpavāriem un radoši darbojās, Valentīndienas garā gatavojot un noformējot ēdienus, savukārt 9.klašu skolēni sasildīja mūsu sirdis, modelējot 3D vidē svečturus ar individuālo rakstu. 7.klašu skolēni piedāvāja savu krāsu interpretējumu M.K.Ešera darbiem, kur pamati jau bija piedāvāti sirds veidā, bet skolēni varēja brīvi izvēlēties, kādā formātā strādāt. Vieni printēja un krāsoja ar flomāsteriem vai zīmuļiem, citi izmantoja jaunās tehnoloģijas un ar dažādam datorprogrammām realizēja savas idejas.

„Mīlēt mākoņus, mīlēt līdz malām, Mīlēt līdz pamalei maldīgus mākoņus. Laimīgos mākoņus, mazos un milzīgos, Nomaldījušos mākoņus mīlēt.” /I.Ziedonis/

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

mājturības un tehnoloģiju skolotāja

Jeļena Salogube,

vizuālās mākslas skolotāja

Daiga Vasiļjeva

Sirsninas1


Sirsninas2


uzturs-7kl-1

 


uzturs-7kl-2


Fotoram_io


Fotoram-2_io

viz_m_7_kl_1


viz_m_7_kl_2


viz_m_7_kl_3

 
Daugavpils 3. vidusskola