Piešķirtas LIKTA balvas “Platīna pele 2020”

Kovalova  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējās IKT nozares konferences “DIGI->FIT 2020” ietvaros ir piešķirtas IKT nozares prestižākās balvas – “Platīna pele 2020”. Tās mērķis ir apzināt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus, novērtēt izcilākos projektu autorus un izstrādātājus, kā arī veicināt izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā. Balva šogad pasniegta piecās kategorijās, bet par veiksmīgāko e-paraksta integrācijas risinājumu piešķirta speciālbalva.

   “Šis gads “Platīna peles” vēsturē ir zīmīgs ar lielo un patiešām kvalitatīvo pieteikumu skaitu, kas lielā mērā raksturo šo pārmaiņām bagāto laiku. Turklāt pirmo reizi balvas tika pasniegtas attālināti,” uzsver LIKTA prezidente prof. Signe Bāliņa.

   Esam patiesi lepni un priecīgi, ka lielajā konkurencē ir pamanīts un augstu novērtēts Daugavpils 3.vidusskolas skolotājas Olgas Kovaļovas darbs – Atzinības raksts par izcilu sniegumu kategorijā “Labākais E-skolotājs” ir piešķirts par veiksmīgu ģeogrāfisko informācijas sistēmu (ĢIS) pielietojumu, kas dod iespēju skolēniem mācīties daudzpusīgi, veicinot telpisko izpratni, rosinot analītisko domāšanu, ļaujot iegūt problēmu risināšanā balstītas prasmes, kas palīdz sagatavoties tik dažādajām un izaicinošajām 21.gadsimta karjerām.

   Lai iegūtais Atzinības raksts ir pakāpiens uz vēl augstākiem sasniegumam e-vides izmantošanā savā darbā un motivācija meklēt arvien jaunus risinājumus mācību darba organizēšanai!

 Lasīt vairāk: https://likta.lv/pieskirtas-ikt-nozares-balvas-platina-pele-2020/

 Informāciju apkopoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

metodiķe

Anita Pleša

 

 
Daugavpils 3. vidusskola