12.klašu skolēniem skanēja pēdējais skolas zvans

Ārkārtējās situācijas laikā viss ir tik ļoti mainījies, bet ir tomēr notikumi, kuriem jānotiek jebkuros apstākļos. Pasākums, kura galvenie varoņi ir 12.klašu skolēni, pasākums, kurā viņiem nu jau pēdējo reizi skan tas zvans, kas visus skolas gadus aicināja uz klasi, uz stundām.

VIDEO

15.maija pēcpusdienā pirmo reizi skolas vēsturē šis notikums tika piedzīvots tiešsaistē, bet šāds formāts nemazināja pasākuma sirsnīgumu un mīļumu. Izlaiduma klašu skolēnus sveica skolas direktors Vitālijs Azarevičs, direktora vietniece Natālija Petrova, pirmās audzinātājas Iveta Miloslavska un Ieva Vitkova, vidusskolas klašu audzinātājas Larisa Koroševska un Jūlija Šarova. Savus vēlējumus skolas vecākajiem audzēkņiem izteica un izdziedāja 11.klašu skolēni, savukārt divpadsmitie veltīja aizkustinošus pateicības vārdus un dziesmu skolas vadībai, skolotājiem, personālam, saviem vecākiem un vecvecākiem.

Vēl tikai apmeklēt konsultācijas, izcili nokārtot eksāmenus, saņemt atestātus, un tad jau durvis uz bērnību tiks aizvērtas, lai dotos iekšā pa citām pieaugušo dzīvē! Lai skolas gadi ir drošs un stabils pamats turpmākajam ceļam uz panākumiem!
 
Daugavpils 3. vidusskola