Biznesa simulācijas spēles JA Titan pusfināls

Š.g. 7.janvārī Daugavpils 3.vidusskolā tiešsaistē norisinājās biznesa simulācijas spēles JA Titan Latvijas pusfināls. 

Pusfinālā piedalījās divas Daugavpils 3.vidusskolas komandas - 12.a.klases komanda “AWSM” (komandas kapteinis Oļegs Petrovičs) un 12.b.klases komanda “E-ball” (komandas kapteinis Artūrs Andrijanovs). Mūsu komandām konkurenci veidoja vēl 14 komandas no visas Latvijas. Sīvā cīņā, pielietojot savas zināšanas ekonomikā, matemātikā, angļu valodā un loģiskajā domāšanā, mūsu skolēni izcīnīja divas 1.vietas un ceļa biļeti uz finālu. Fināls norisināsies 28.janvārī Rīgā, kur komandām būs iespēja sacensties par labākās komandas titulu un braucienu uz Stokholmu. Paldies komandām par dalību JA Titan pusfinālā un novēlam pacietību, veiksmi un izturību! Jums priekšā ir tikai viens posms!!!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

skolotājs Nauris Kupcovs

Titan

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola