Klāt skaistais dāvanu laiks

Dāvanas saņemt patīk visiem, bet Daugavpils 3.vidusskolas skolēni labi zina to sajūtu, kas rodas, kad vari sagādāt prieku kādam citam. Jau par labu un ilggadēju tradīciju ir kļuvusi decembrī notiekošā labdarības akcija “Ziemassvētki visiem”, kuras laikā skolēni un skolotāji sarūpē dāvanas sociālās rehabilitācijas dienas aprūpes centra klientiem.

Š.g. 17.decembrī skolēnu pašpārvaldes un skolas vadības pārstāvji ar dāvanu pilnām “kamanām” devās ciemos. Jau piebraucot pie centra, bija redzams, ka viesi tiek gaidīti – katrā logā bija cerību pilnas sejas. Ieraugot, ka atbraucis Salatētis un Sniegbaltīte, sejās atplauka smaids. Iestādes zālē bija sapulcējušies gan centra iemītnieki, gan darbinieki. Zālē tika uzburta īsta svētku atmosfēra: tajā bija krāšņi izrotāta egle un centra klientu gatavoto radošo darbiņu izstāde. Un šīgada pārsteigums bija Salatētis un Sniegbaltīte, kuru lomā iejutās skolēnu pašpārvaldes aktīvisti. Dāvanu maisos bija saldumi, kancelejas preces, zīmēšanas albumi, krāsas, jaungada suvenīri, galda spēles, kas atsauks atmiņā šo skaisto mirkli vēl ilgi pēc viesu aizbraukšanas. Skolas sarūpētās dāvanas saņēma katrs centra klients, tāpēc īpašs prieks, ka akcijā iesaistījās visas klases. Teiciens “Dots devējam atdodas” kārtējo reizi pierādīja, ka ir patiess – dāvanas saņēma arī Salatētis un Sniegbaltīte, skolas kolektīvs – Pateicības rakstu no sociālās rehabilitācijas dienas aprūpes centra, bet cienastam visiem akcijas dalībniekiem uz skolu aizceļoja maiss ar cepumiem.

Aizkustinājums, gandarījums un prieks – šīs sajūtas piepildīja visu pasākuma dalībnieku sirdis. Izrādās, ir tik vienkārši radīt svētkus visiem – vajadzīgas tikai redzīgas acis un atvērtas sirdis! Paldies visām klasēm par dāsnumu un citiem dāvāto siltumu! 

FOTO

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

direktora vietniece

Anita Pleša

pateiciba


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola