Vecāku klubs

Š. g. 21. martā bērnu bibliotēkā „Zīlīte” notika kārtējā Vecāku kluba nodarbība „Iepazīšanās ar QR kodiem.” Reizi mācību gadā mēs labprāt viesojamies bērnu bibliotēkā, lai dažādotu mūsu nodarbības un iegūtu jaunu aktuālu informāciju. Šoreiz bibliotēkas darbinieces sarūpēja interesantu tēmu par QR kodiem, kas kļūst aizvien populāri mūsu sabiedrībā, kā arī iemācīja tos veidot un pielietot. Bērni bija sajūsmā par aizraujošo kvestu, kurā bija nepieciešamas zināšanas par QR kodiem.

Tikšanās otrajā daļā mēs draudzīgi darbojāmies radoši, darinājām pavasarīgas atklātnes, glezniņas no daudzveidīga dekoratīva papīra, pērlītēm, lentītēm un organzas. Nodarbības beigās apspriedām turpmāko sadarbību, jo tā sniedz mums abpusēju pozitīvu noskaņu.

24. aprīlī Vecāku kluba nodarbībā turpinājām pētīt bērnu izziņas procesus. Šī nodarbība tika veltīta tēmai „Domāšana un intelekts”. Nodarbības laikā bērniem un vecākiem bija iespēja praktiski izzināt savu intelektuālo spēju un struktūru īpatnības. Kluba viesi pildīja lingvistiskus, loģiski matemātiskus, telpiskus u.c. uzdevumus, kas ļāva saprast, kā darbojas viņu domāšana.

Turpinājumā radošā darbnīcā mēs darinājām „Pavasara pārsteigumu”, kura laikā viesi varēja izpausties radoši. No vienkāršiem veļas knaģiem, krāsaina papīra un nedaudz krāsas tapa dekoratīvas piespraudes. Tās var izmantot kā oriģinālu apsveikumu, dāvanu ar novelējumu vai kā dekoru interjera noskaņas uzlabošanai.

FOTO

 

Informāciju sagatavoja:

Vecāku kluba vadītāji

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola