Konkurss “ Dižpuika” 2019

BJC “ Jaunība “ notika erudīcijas, veiklības un spēka konkurss “Dižpuika”. Piedalīties konkursā tika aicināti sportiskākie, erudītākie un veiklākie pilsētas 4.-5.klašu zēni. No mūsu skolas piedalījās trīs dalībnieki: Ņikita Surtajevs (5.b), Devids Kļimko (5.b) un Artjoms Timošenko (5.c). Līdz finālam godīgā cīņā nokļuva Ņikita Surtajevs un Dēvids Kļimko. Artjoms Timošenko saņēma Pateicību par piedalīšanos konkursā.

Sacensību finālā startēja 9 dalībnieki. Fināla cīņā zēniem bija jāizpilda trīs uzdevumi - 1. uzdevums “ Lokomotīve” - diezgan interesants un aizraujošs uzdevums, kurā vajadzēja konstruēt lokomotīves maketu no kartona un izkrāsot to. 2.uzdevums “ Putnu barotava”. Šī uzdevuma laikā zēniem vajadzēja izgatavot īstu putnu barotavu. Materiālus vajadzēja nomērīt, nozāģēt vajadzīgaja garumā, pēc shēmas visu salikt kopā. Šeit ļoti labi noderēja prasmes strādāt ar dažādiem mērinstrumentiem, zāģi un āmuru. Pildot šo uzdevumu, darbā iesaistījās pat līdzjutēji! 3.uzdevums “ Mozaīka”. Šī uzdevuma laikā bija jāsaliek no ģeometriskām figūrām kāda latviešu etnogrāfiskā zīme.

Finālā cīņa starp dalībniekiem bija sīva - svarīgs bija katrs iegūtais punkts! Cīņas rezultātā mūsu skolas zēni ieguva - Dēvids Kļimko 5.vietu, bet Ņikita Surtajevs 3.vietu! Apsveicam!

 

Informāciju sagatavoja:

skolotāja Iveta Kaķeševa

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola