Latvijas Republikas JA TITAN fināls

Šodien 2019. gada 29. janvārī Daugavpils 3. vidusskolas skolēni - Viktorija Tarvīda, Darja Jefanova, Olegs Petrovičs, Artūrs Andrijanovs, Artūrs Pontags, Sergejs Motrončiks un Valērija Jablonska piedalījās Latvijas Republikas JA TITAN Latvija finālā Rīgā.

Veiksmīgākais uzņēmums TITAN spēles finālā tiek noteikts pēc 2 kritērijiem: 1) panākumu indeksa („Performance Index”), kas tiek veidots no 5 rādītājiem: Nesadalītā peļņa, pieprasījuma potenciāls, piedāvājuma potenciāls, tirgus daļa un attīstība. Šajā posmā bija nepieciešams izmantot savas zināšanas ekonomikā, matemātikā un angļu valodā. 2) spēles stratēģijas prezentācijas ekspertu komandai, kuras laikā komanda demonstrē spēles laikā uzkrātās zināšanas un prasmi tās pielietot TITAN izspēlē. Panākumu indekss sastāda 60% no kopvērtējuma, stratēģijas prezentācija - 40%.

Sīvā cīņā Daugavpils 3. vidusskolas komandas pierādīja sevi kā spēcīgus pretiniekus, pārspējot daudzas komandas finālā, bet piekāpās pirmo triju vietu ieguvējiem, kuri tomēr bija mazliet pārāki. Daugavpils 3. vidusskolas komandas ieguva 4.,5. un 6.vietu Latvijā no 190 komandām, kuras piedalījās JA TITAN Latvija čempionātā.

Pateicamies visiem skolēniem par dalību šajā čempionātā. Paldies par skolas administrācijas un izglītības pārvaldes atbalstu un uz tikšanos nākošā gada JA TITAN Latvia čempionātā.


Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas skolotājs

Nauris Kupcovs

Titan_F_01

Titan_F_02

Titan_F_03

FOTO


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola