Dāvanu sagatavošanas laiks
Gerb_70

2019. gads – Daugavpils 3.vidusskolas 70 gadu jubilejas gads. 70 gadi cilvēka mūžā ir cienījams vecuma posms. Arī skolas pastāvēšanai tie ir cienījami gadi, tāpēc, sagaidot 2019. gada septembri, dāvanu sagatavošanas laiks ir sācies.

Iesākās viss decembrī ar skolas svētku logu, kā arī organizatoriskās grupas izveidi.

No 25 dažādiem pasākumiem janvārī kā visenerģiskākā ir startējusi Skolas jubilejas kausa izcīņa "Tautas bumbā"4.-5. klasēm, kas februārī pārleks uz volejbola sacensībām 8.-9. klasēm un tad pārslidos uz "Stafetēm uz ledus" 6., 7., 8., 10., 11.klasēm. Ar aukstajām janvāra dienām sākas arī sirdssiltā akcija "70 labie darbi skolai", kurā ikviens skolēns, ikviena klase, skolotājs un vecāks tiek aicināts piedalīties, jo ieliekot savu darbu skolā mēs ieliekam to sevī, savos bērnos, nākamajās paaudzēs, kas atnāks uz mūsu skolu. Tas var būt jebkas: apzaļumots kabinets, sakārtotas un uzkoptas telpas, iestādītas rozes, krūmi vai kociņš utt. No janvāra līdz maijam ilgs arī materiālu vākšana fotoizstādei " Kur mīt skolas dvēsele", kurā tiek aicināti piedalīties visi interesenti no 1. līdz 12.klasei, arī skolas darbinieki. Pati izstāde tiks atklāta septembrī - jubilejas mēnesī. No marta startēs akcija " 70 desmitnieki skolai", kurā nu jau par balvu katra klase cīnīsies atsevišķi. Tā ka, skolēni, - sarauj!

Protams, ka neizpaliks ne skolēnu zīmējumu izstāde (1.-10.kl), ne eseju (3.-12.kl.), pašsacerēto dzejoļu (1.-12.kl.), ne pašdarināto grāmatu (1.-7.) konkursi, notiks arī prezentāciju izstāde "Paaudžu stafete" (6.-9.kl.). Maijā Rokdarbu tirdziņā "Viss pa 70" varēs iegadāties pašdarinātus darbus, ko sagadās mums kā SMU (skolēnu mācību uzņēmumi) dalībnieki, tā 1.-12.klašu skolēni. Par bijušajiem skolas pedagogiem mums vēstīs 10.-12.klašu video konkurss "Skolas personības", jo bez vēstures mēs nepastāvētu.

Interesantākie materiāli būs apkopoti un iekļauti grāmatā, kura tiks izdota arī septembrim.

Svinību mēnesī - septembrī - sakārtosim, izrotāsim skolu svinībām, kas notiks 20.datumā, bet 21. septembrī uz skolas jubilejas svinībām tiks uzaicināti skolas darbinieki, viesi.

Informāciju sagatavoja:

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Mārīte Daugsta

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola