Festivāls “Sudraba zvani”

2019. gada 10. – 13. janvārī Daugavpilī jau 13.reizi norisinājās Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani”.

Savā pastāvēšanas laikā festivāls ir guvis plašu popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. 2019. gadā festivālā piedalījās 50 kolektīvi (ansambļi un kori) un 100 solisti no Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas un Vācijas. Kopumā „Sudraba zvanu” laikā Daugavpilī uzstājās vairāk nekā 2000 dziedātāju. Piedalījās arī Daugavpils 3. vidusskolas 4. – 11. klašu koris skolotājas Marutas Veličko vadībā.

XIII Daugavpils Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla laikā tā dalībnieki piedalījās ne tikai koncertos un pasākumos Daugavpils baznīcās un koncertzālēs, bet arī vairākos konkursos, ko vērtēja starptautiskā žūrija. Mūsu koris konkursā ieguva I pakāpes diplomu, kas diemžēl nedeva iespēju piedalīties tālāk finālā, pietrūka mazāk kā 1 viens punkts.

Mēs vienalga priecājamies par augstajiem rezultātiem un izsakām lielu pateicību kora dalībniekiem un vadītājai Marutai Veļičko.

 

Informāciju sagatavoja:

direktora vietniece izglītības jomā Evita Vecele

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola