Tikšanās ar skolas bijušo absolventu

Piektdien, 11. janvārī, Daugavpils 3. vidusskolas aktu zālē notika 12. klašu tikšanās ar skolas bijušo absolventu Oļegu Špakovu.

Pēc skolas beigšanas Oļegs nolēma iestāties Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, kur viņš apgūst nepieciešamās zināšanas un prasmes militārajā jomā. Mūsu viesis stāstīja par to, ka vidusskolu absolventiem Latvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmijā ir pieejami dažādi studiju virzieni: Jūras, Sauszemes un Gaisa spēku militārā vadība. Iegūstot noteiktu pieredzi, viņš labprāt dalījās pieredzē par mācībām šajā augstskolā. Mūsu viesis iepazīstināja klātesošos ar augstskolas prasībām, izvēles un karjeras iespējām, studiju procesu, iegūstamajiem grādiem un diplomiem. Interesanti bija uzzināt par Oļega dzīvi un mācībām akadēmijā, audzēkņu iesvētīšanu un citām epizodēm. Svarīgi pieminēt arī to, ka militārā karjera paredz stabilitāti, progresējošu atalgojumu, izaugsmes un karjeras iespējas, kas nebūt nav liekas turpmākajā dzīves posmā.

Oļega sniegtā informācija dažiem lika vēlreiz aizdomāties par turpmāko karjeru. 12. klases skolēni izsaka Oļegam pateicību par šo vizīti!

Informāciju sagatavoja:

12.a klases skolēns Artūrs Putāns.

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola